Medistanbul Hastanesi

Medistanbul Sağlık A.Ş.  20 yılı aşkın süredir sağlık sektörünün farklı alanlarında kazandığı bilgi, birikim ve deneyimini; 2019 yılının ortalarında start verdiği ilk hastane kompleksi projesiyle 2021 Mart ayı itibariyle MEDİSTANBUL HASTANESİ markası adı altında faaliyet göstermeye başladı.  

İstanbul’un ulaşım ağının merkezi sayılan bir bölgede konumlandırılmış Medistanbul Hastanesi; hem ulusal hem de uluslararası platformda, temel branşların yanı sıra özellikli birimlerde de hizmet sunmayı hedefliyor. Bu hedefi multidisipliner sağlık hizmetleri ve tedavi yaklaşımı ile sağlıkta referans merkez konumunda olacak hastaneler grubu oluşturma hedefi ile taçlandırıyor.

Sağlıkta ideal ve güvenilir hizmet felsefesi ile çıktığı yolda, yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmanın yanı sıra;

Türkiye ve dünyanın farklı lokasyonlarına yayılarak, tıbbi etik ilkerlerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile dünyayla eş zamanlı uygulanan tanı ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıbbi teknoloji eşliğinde, alanında uzman akademik kadrosuyla sağlık sektörüne yepyeni vizyon katacağı çağdaş bir hastane ortamında buluşturmayı hedefledi.