Ücret ve Yan Haklar

Ücret ve Yan Haklar

Medistanbul Hastanesinde; çalışılan birim, yapılan iş tanımı ve  sektörel dinamiklerle doğru orantıda değişkenlik gösteren maaş skalaları ve yan hak paketleri uygulanmaktadır. Çalışanların ücret ödemeleri,  her ayın belirli gününde yapılmaktadır. 4857 sayılı iş kanunu gereği çalışanlarımızın tüm ücret ve özlük hakları yasalarda belirtilen şekilde uygulanmaktadır. Tüm çalışanlarımız ve birinci derece yakınları, kurumumuzun sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanma imkanına sahiptirler.

Hastane bünyesinde bulunan yemekhanemizde, sabah (vardiyalı personel için), öğle ve akşam (vardiyalı personel için) yemeği imkânı bulunmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız ara dinlenme ve yemek molalarında hastanemiz bünyesinde bulunan kafeteryamızda vakit geçirme imkanına sahiptir.

Hastanemizin yaptığı kurumsal sözleşmeler sayesinde; eğitim, alışveriş, konaklama ya da yiyecek & içecek kuruluşlarıyla yapılan anlaşmalar ile çalışanlarımıza özel indirimler uygulanmaktadır.

Çalışan motivasyonu artırarak  iş streslerini azaltmak, ekip ruhunu oluşturacak iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissini oluşturmak için planladığımız sosyal organizasyonların öneminin bilincindeyiz. Bu sebeple çalışanlarımızı belirli periyodlarla bir araya getirdiğimiz motivasyonlarını arttırmaya yönelik sosyal etkinlikler düzenlemeye maksimum düzeyde önem veriyoruz.

Çalışanlarımızın iş başlangıcı  ve sonrasında rutin olarak sağlık durumunu kontrol eden, ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan “İş Yeri Hemşiremiz” ve  “İş Yeri Hekimimiz” görev yapmaktadır.